category-icon

carbon grawel

179 km
11 h 4 min
1.2 km
Polska, śląskie, Bielsko-Biała, Beskid Śląski
no photo

CHARAKTERYSTYKA TRASY

2023-06-10
Polska, śląskie, Bielsko-Biała, Beskid Śląski
category-icon
179 km
1208 m
1211 m
Średni
11 h 4 min
1.3/6

Komentarze

NA TEJ TRASIE PRZYDA CI SIĘ MAPA Z NASZEJ APLIKACJI

Ustroń i okolice
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Ustroń i okolice

Mapa turystyczna Ustroń i okolice obejmuje swoim obszarem gminę Ustroń, a także częściowo sąsiadujące miejscowości m.in. Górki Wielkie, Górki Małe, zachodnią część Brennej, północną część Wisły i Nydka (Republika Czeska) oraz wschodnią część gminy Goleszów.

Mapa prezentuje szlaki turystyczne z czasami przejść, ścieżki spacerowe i dydaktyczno-przyrodnicze, trasy rowerowe, szlaki konne i narciarskie. Zaznaczone są tu również atrakcje turystyczne, punkty widokowe, schroniska i inne obiekty noclegowe, a także pozostałe informacje niezbędne turyście podczas wędrówek górskich.

 

Cieszyn i okolice
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Cieszyn i okolice

Mapa Cieszyna w skali 1:25 000 – jak mapa sztabowa - obejmuje miasta: Cieszyn, Skoczów, Trinec, Ustroń. Są tu wszystkie szlaki z podaniem ich długości i czasami przejść. Mapa jest zaktualizowana w terenie.

Żywiec i okolice
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Żywiec i okolice

Szczegółowa mapa turystyczna "Żywiec i okolice" z uwzględnieniem atrakcji, zabytków, noclegów, gastronomii oraz innych miejsc przydatnych turyście. Zawiera wszystkie znakowane szlaki turystyczne piesze, rowerowe, ścieżki dydaktyczne wraz z kilometrażem. Obejmuje swym zasięgiem Żywiec i okolice po Węgierską Górke na południu, Międzybrodzie Bialskie i zaporę na jeziorze Międyzbrodzkim na północy, Rychwałd na wschodzie i Rybarzowice na zachodzie.

Rok: 2018

Beskid Śląski - dla wymagających
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Beskid Śląski - dla wymagających

Mapa obejmuje obszar bardzo popularnego i często odwiedzanego zakątka Beskidów, jakim jest Beskid Śląski. Zasięg Beskidu Śląskiego mapy wyznacza tereny od Skoczowa i Bielska-Białej na północy po Jaworzynkę i Zwardoń na południu oraz Węgierską Górę na wschodzie i Ustroń na zachodzie. Położone na tym obszarze Ustroń, Wisła i Szczyrk należą do największych ośrodków turystyczno-wypoczynkowych w polskich górach. Zimą narciarze mają tu do dyspozycji kilkadziesiąt wyciągów narciarskich i dobrze przygotowane trasy zjazdowe. Bardzo popularna jest też turystyka piesza i rowerowa. Beskid Śląski to góry o dużych wysokościach względnych, jednak dobrze poznane i zagospodarowane. Posiadają rozbudowaną sieć dróg i szlaków turystycznych, bardzo dobrą bazę noclegową, w tym wiele schronisk górskich. Mapa przedstawia m.in. rzeźbę terenu, sieć dróg (w tym nazw ulic), zabudowę, a także treści turystyczne – szlaki turystyczne, bazę noclegową i gastronomiczną, atrakcje turystycznye i inne elementy. Rekomendujemy ją do uprawiania różnych form turystyki, także dla osób zmotoryzowanych. Mapę offline można zakupić w aplikacji Traseo na urządzenia mobilne. Rok wydania 2024

Beskid Mały
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Beskid Mały

Szczegółowa mapa turystyczna z uwzględnieniem atrakcji, zabytków, ciekawych miejsc. Zawiera nazwy ulic w miejscowościach oraz kilometraż szlaków. Ciekawe miejsca wyróżniono żółtym kolorem.

Beskid Mały
MAPA TURYSTYCZNA W APLIKACJI TRASEO
Beskid Mały

Mapa prezentuje obszar najmniejszego, ale jakże urokliwego polskiego Beskidu. Zasięg mapy obejmuje tereny pomiędzy Bielskiem-Białą na zachodzie i Suchą Beskidzką na wschodzie oraz Wadowicami od północy i Żywcem na południu.
Obszar Beskidu Małego posiada charakter zwartej, rozległej wyspy górskiej, którego najwyższym szczytem jest Czupel (930 m n.p.m.). Dla turystów jest to łatwo dostępny obszar z gęstą siecią szlaków turystyki pieszej, rowerowej i narciarskiej. Jeziora Żywieckie i Międzybrodzkie stwarzają dobre warunki do uprawiania sportów wodnych. Obszar Beskidu Małego to również region bogaty kulturowo, gdzie spotkać można ślady wczesnośredniowiecznych grodzisk, ruiny rycerskich zamków, dawne rezydencje magnackie, staropolskie szlacheckie dworki, czy niespotykane gdzie indziej kamienne szałasy. W regionie tym urodził się i wychował Jan Paweł II, który często wędrował po szlakach tego Beskidu.
Wydawnictwo Compass dokonało aktualizacji mapy na bazie własnych prac terenowych oraz w konsultacji ze znakarzami szlaków.

Wydanie 10, 2017 r.